Ulaşan Haber - Kocaeli

Vali Yavuz, Öğrenci Servisinin Kaza Yaptığı Alana Giderek, Yetkililerden Bilgi Aldı

Emlak Konut Anadolu Lisesi öğrencilerinin içinde bulunduğu servis midibüsünün Gebze ilçesine bağlı Beylikbağı Mahallesi Ankara Caddesi'nde seyir halinde iken köprü üzerinden dere yatağına devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasının olduğu yere giden Vali Seddar Yavuz, çalışmaları yerinde inceleyerek, kaza hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Editör

Haber
Editör

 

 

 

Kaza yerinde yetkililerden bilgi alan Vali Seddar Yavuz üzüntülerini belirterek yaptığı açıklamalarında; “Aziz Milletimize geçmiş olsun. Emlak Konut Anadolu Lisesi öğrencilerini taşıyan araç henüz sebebi belirlenemeyen bir nedenle kontrolden çıkarak köprü üzerinden dere yatağına düşmesi vesilesiyle elim bir kaza meydana gelmiştir. Kazayı öğrenir öğrenmez gerekli tüm ekipleri Valilik olarak koordine ettik ve alana gönderdik. Daha sonrada kendimde çalışmaları yerinde incelemek üzere olay yerine geldim.

 

Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet, Yaralılarımıza Acil Şifalar Diliyorum

 

Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz, Sağlık, AFAD ve emniyet birimlerimiz bütün imkanlarıyla olay yerine derhal gelerek çalışmalarına başladılar. Meydana gelen elim kazada 22 vatandaşımız yaralanmış, bir vatandaşımız hastaneye götürülürken yolda hayatını kaybetmiş ayrıca şu anda bir öğrencimizin de hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Yaralı kardeşlerimizin tedavileri hastanelerde devam ediyor. Temennimiz ve dileğimiz; diğer kardeşlerimizin hayati tehlikelerinin olmamasıdır. Ama müdahale edilen kardeşlerimizin olduğu bildirildi. Araçta sıkışmış olan şoförü olduğu yerden çıkarmak üzere görevli arkadaşlarımız çok büyük bir titizlikle çalışmalarına devam ediyorlar. Şu anda sağ ve olduğu yerde aynı zamanda tedavisi de yapılıyor. Meydana gelen bu elim kaza nedeniyle bir kez daha üzüntülerimizi belirtiyor, hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Aziz Milletimize sabırlar, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.” diyen Vali Yavuz, geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Yaralıların Tamamının Tedavileri Hastanelerde Devam Ediyor

 

Olay yerinden ayrıldıktan sonra Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Yaşar Çakmak, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, İl Sağlık Müdür Dr. Yüksel Pehlevan ve İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen ile birlikte hastanelerde tedavileri devam eden yaralı öğrencilerimizi ziyaret eden Vali Yavuz, hastane yetkililerinden yaralıların son durumları hakkında bilgi aldı.

 

Yaralı ve yakınlarına geçmiş olsun diyen ve şifa dileklerini ileten, hastane yetkililerine yaralıların tedavisi için ne gerekirse yapılması talimatını veren Vali Yavuz, kazada hayatını kaybeden iki vatandaşımıza Allah’tan rahmet, Aziz Milletimize ve yakınlarına sabırlar, yaralılarımıza da acil şifalar diledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
POLİSAN, NOTUNU “B” SEVİYESİNE YÜKSELTTİ DONANMA İLKOKULU’NDA OKUMA COŞKUSU “BASIN ONUR GÜNÜ ULUSAL ÇAPTA KUTLANMALI” İ NAZIM HİKMET’İ ŞARKI VE ŞİİRLERLE ANDILAR BÜYÜKŞEHİR’İN AKADEMİ LİSELERİNE GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ BAŞKAN SEZER'DEN MESAJ 2021, GÖLCÜK’TE SPOR YATIRIM YILI OLDU SANATIN BULUŞMA NOKTASI TARİHİ GAR BİNASI YENİ KÜTÜPHANELERDE SONA DOĞRU SAATLERİN UZATILMASI KÜTÜPHANELERE İLGİYİ ARTIRDI BAŞKAN BÜYÜKAKIN’I KUPALARIYLA ZİYARET ETTİLER A TAKIMI, PAKİZE TEYZENİN YARDIMINA KOŞTU ONUR OKYAY, ADAYLIĞINI AÇIKLADI ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NE ÖZEL DOĞA TURU POLİSAN HOLDİNG’DEN LİSE ÖĞRENCİLERİNE İLHAM VEREN BULUŞMA! VALİ YAVUZ, ÖĞRENCİ SERVİSİNİN KAZA YAPTIĞI ALANA GİDEREK, YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GÖLCÜK’TE TÖRENLE ANILDI KOİDER KADINLARI ATA’NIN HUZURUNDA BAŞKAN BÜYÜKAKIN, ‘’BOŞA GEÇİRECEK BİR DAKİKAMIZ BİLE YOK’’ GÖLCÜKLÜ GÜMÜŞHANELİLER BU KAHVALTIDA BULUŞTU CUMHURİYET KUTLAMALARINDA FUNDA ARAR’LA GÖRKEMLİ FİNAL CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU FENER ALAYIYLA DEVAM ETTİ GRUP YİRMİ7 ŞARKILARIYLA DEĞİRMENDERE’Yİ SALLADI DUMAN HAYRANLARI, KONSER ALANINI ŞİMDİDEN DOLDURDU BAŞİSKELE’DE BÜYÜK BAYRAM COŞKUSU GÖLCÜK'TE CUMHURİYETİN 98.YIL COŞKUSU KÖRFEZ’DE CUMHURİYET COŞKUSU BAŞİSKELE CUMHURİYET KONSERİ İLE 29 EKİM'İ COŞKUYLA KUTLADI CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI BAŞKAN SEZER: GÖLCÜK'E DEĞER KATACAK BİR HAYALİMİZ DAHA GERÇEK OLUYOR