Ulaşan Haber - Kocaeli

Başkan Turan'dan Cumhuriyet Bayarım Mesajı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Cumhuriyet Bayramı'nın 97. yıldönümü nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Editör

Haber
Editör

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ‘’Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki Türk milletinin canı pahasına verdiği var olma mücadelesinin, bu necip milletin tarih sahnesinde yeniden varoluşunun eşsiz sembolü olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. Yıldönümünü, Cumhuriyet Bayramımızı en içten duygularımla kutluyorum.’’ Dedi.

Gazi Mustafa Atatürk'ün "En Büyük Eserimdir" diyerek bizlere Cumhuriyeti emanet ettiğini sözlerine ekleyen Başkan Turan, ‘’ Cumhuriyetin 98. yıl dönümüne erişmenin engin gururunu ve sevincini yaşadığımız bu günlerde, bu vatan için tereddüt etmeden canını veren ve şehadet şerbeti içen tüm şehit ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. Birlik ve beraberliğin ve azmin zaferi olan büyük mücadeleden ders alarak, atalarımızdan bize kalan milli, manevi mirası geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle; bizlere bu toprakları ebedi yurt kılan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün silah arkadaşlarını, kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun’’ dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
POLİSAN, NOTUNU “B” SEVİYESİNE YÜKSELTTİ DONANMA İLKOKULU’NDA OKUMA COŞKUSU “BASIN ONUR GÜNÜ ULUSAL ÇAPTA KUTLANMALI” İ NAZIM HİKMET’İ ŞARKI VE ŞİİRLERLE ANDILAR BÜYÜKŞEHİR’İN AKADEMİ LİSELERİNE GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ BAŞKAN SEZER'DEN MESAJ 2021, GÖLCÜK’TE SPOR YATIRIM YILI OLDU SANATIN BULUŞMA NOKTASI TARİHİ GAR BİNASI YENİ KÜTÜPHANELERDE SONA DOĞRU SAATLERİN UZATILMASI KÜTÜPHANELERE İLGİYİ ARTIRDI BAŞKAN BÜYÜKAKIN’I KUPALARIYLA ZİYARET ETTİLER A TAKIMI, PAKİZE TEYZENİN YARDIMINA KOŞTU ONUR OKYAY, ADAYLIĞINI AÇIKLADI ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NE ÖZEL DOĞA TURU POLİSAN HOLDİNG’DEN LİSE ÖĞRENCİLERİNE İLHAM VEREN BULUŞMA! VALİ YAVUZ, ÖĞRENCİ SERVİSİNİN KAZA YAPTIĞI ALANA GİDEREK, YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GÖLCÜK’TE TÖRENLE ANILDI KOİDER KADINLARI ATA’NIN HUZURUNDA BAŞKAN BÜYÜKAKIN, ‘’BOŞA GEÇİRECEK BİR DAKİKAMIZ BİLE YOK’’ GÖLCÜKLÜ GÜMÜŞHANELİLER BU KAHVALTIDA BULUŞTU CUMHURİYET KUTLAMALARINDA FUNDA ARAR’LA GÖRKEMLİ FİNAL CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU FENER ALAYIYLA DEVAM ETTİ GRUP YİRMİ7 ŞARKILARIYLA DEĞİRMENDERE’Yİ SALLADI DUMAN HAYRANLARI, KONSER ALANINI ŞİMDİDEN DOLDURDU BAŞİSKELE’DE BÜYÜK BAYRAM COŞKUSU GÖLCÜK'TE CUMHURİYETİN 98.YIL COŞKUSU KÖRFEZ’DE CUMHURİYET COŞKUSU BAŞİSKELE CUMHURİYET KONSERİ İLE 29 EKİM'İ COŞKUYLA KUTLADI CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI BAŞKAN SEZER: GÖLCÜK'E DEĞER KATACAK BİR HAYALİMİZ DAHA GERÇEK OLUYOR