Ulaşan Haber - Kocaeli

Nuriye Köksal’dan Fidan Kampanyasına Davet

Emlakçılar Odası Başkan Adayı Nuriye Köksal’dan yanan ormanlarımıza destek çağrısı;

Editör

Haber
Editör

 

 

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkan Adayı Nuriye Köksal, yaşanan orman yangınlarına dikkat çekerek fidan bağışı kampanyası başlattı. İlk fidanlarını bağışlayan Köksal, Ocean Gayrimenkul olarak fidan bağışlarına devam edeceğini bildirdi.

 

Ocean Gayrimenkul ‘ün sahibi ve Kocaeli Emlakçılar Odası Başkan Adayı Nuriye Köksal, yaşanan orman yangınlarıyla alakalı bir kampanya başlattığını duyurdu. Köksal “Ocean Gayrimenkul olarak yaptığımız her satış için 5 fidan bağışı yapacağımız kampanyamıza, 41 bağış yaparak başlamış bulunmaktayız. Birlikten kuvvet doğar, Kocaelili emlakçılarımızı da fidan bağışı kampanyamıza davet ediliyoruz” dedi.

 

Yaşanan orman yangınlarının yarasını millet olarak hep birlikte sarmamız gerektiğini ifade eden Köksal, “Ben bu kampanyanın öncüsü olarak ilk fidan bağışlarımı yaptım. Bundan sonra da her satışımızdan sonra 5 fidan bağışlayarak bir sosyal sorumluluk projesi başlatmış olacağım. Hem emlakçılar hem diğer meslek örgütlerinin de benzer projelerle, yitirdiğimiz ormanları geri getirmek için adım atmaya davet ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.