Ulaşan Haber - Kocaeli

Özlü, İstişare Kültürünü Başiskele’de Yaygınlaştırıyor

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, katılımcı belediyecilik anlayışıyla hemşehrileriyle bir araya gelerek mahalle mahalle istişare toplantıları yapacak.

Editör

Haber
Editör

 

 

Koronavirüs salgını dolayısıyla Başiskeleli komşularından özellikle de ilçenin kanaat önderi yaşlılar ile yüz yüze görüşemeyen Başkan Özlü, ilk mahalle ziyaretini Havuzlubahçe Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Başkan Özlü’ye mahalle ziyaretinde Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altıntaş ve Havuzlubahçe Mahalle Muhtarı Hakan Bayhan eşlik etti. İlçede ortak çözüm, ortak yönetim ve katılımcı belediyecilik anlayışını her zaman ön planda tutan Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, her bir mahallenin değişimi ve gelişimi için hemşehrileriyle bir araya gelerek istişare kültürünü yayıyor.

 

BAŞKAN ÖZLÜ HEMŞEHRİLERİYLE HASRET GİDERDİ

 

Beraberindeki heyet ile birlikte Havuzlubahçe Mahallesi’ni sokak sokak dolaşan Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, mahallenin kanaat önderi büyükleri başta olmak üzere komşularının evlerini ziyaret ederek gönül hanelerine misafir oldu ve hemşehrileriyle hasret giderdi. Mahallenin büyüklerinden Yılmaz Namlı, Süleyman Özler, Maksut Çavuşoğlu ve Rıza Ar’ı ziyaret eden Başkan Özlü, büyükleriyle hem hasbihal etti hem de ilçenin geleceği ile ilgili istişarelerde bulundu. Kirazlıkent Sitesi sakinleriyle de bir araya gelen Özlü, komşularının istek, talep ve önerilerini birinci ağızdan dinledi ve notlar aldı.

 

Başkan M. Yasin Özlü’nün ziyaretinden dolayı çok memnun kaldıklarını dile getiren mahalle sakinleri, Özlü ve ekibine güzel işlerinde kolaylıklar ve başarılar dilediler.  

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
POLİSAN, NOTUNU “B” SEVİYESİNE YÜKSELTTİ DONANMA İLKOKULU’NDA OKUMA COŞKUSU “BASIN ONUR GÜNÜ ULUSAL ÇAPTA KUTLANMALI” İ NAZIM HİKMET’İ ŞARKI VE ŞİİRLERLE ANDILAR BÜYÜKŞEHİR’İN AKADEMİ LİSELERİNE GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ BAŞKAN SEZER'DEN MESAJ 2021, GÖLCÜK’TE SPOR YATIRIM YILI OLDU SANATIN BULUŞMA NOKTASI TARİHİ GAR BİNASI YENİ KÜTÜPHANELERDE SONA DOĞRU SAATLERİN UZATILMASI KÜTÜPHANELERE İLGİYİ ARTIRDI BAŞKAN BÜYÜKAKIN’I KUPALARIYLA ZİYARET ETTİLER A TAKIMI, PAKİZE TEYZENİN YARDIMINA KOŞTU ONUR OKYAY, ADAYLIĞINI AÇIKLADI ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NE ÖZEL DOĞA TURU POLİSAN HOLDİNG’DEN LİSE ÖĞRENCİLERİNE İLHAM VEREN BULUŞMA! VALİ YAVUZ, ÖĞRENCİ SERVİSİNİN KAZA YAPTIĞI ALANA GİDEREK, YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GÖLCÜK’TE TÖRENLE ANILDI KOİDER KADINLARI ATA’NIN HUZURUNDA BAŞKAN BÜYÜKAKIN, ‘’BOŞA GEÇİRECEK BİR DAKİKAMIZ BİLE YOK’’ GÖLCÜKLÜ GÜMÜŞHANELİLER BU KAHVALTIDA BULUŞTU CUMHURİYET KUTLAMALARINDA FUNDA ARAR’LA GÖRKEMLİ FİNAL CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU FENER ALAYIYLA DEVAM ETTİ GRUP YİRMİ7 ŞARKILARIYLA DEĞİRMENDERE’Yİ SALLADI DUMAN HAYRANLARI, KONSER ALANINI ŞİMDİDEN DOLDURDU BAŞİSKELE’DE BÜYÜK BAYRAM COŞKUSU GÖLCÜK'TE CUMHURİYETİN 98.YIL COŞKUSU KÖRFEZ’DE CUMHURİYET COŞKUSU BAŞİSKELE CUMHURİYET KONSERİ İLE 29 EKİM'İ COŞKUYLA KUTLADI CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI BAŞKAN SEZER: GÖLCÜK'E DEĞER KATACAK BİR HAYALİMİZ DAHA GERÇEK OLUYOR