Ulaşan Haber - Kocaeli

Peraband'ın şarkılarıyla müzik İzmit'te susmadı

İzmit Belediyesinin yerel müzisyenleri desteklemek amacıyla ‘Sokakta Müzik, Yüzde Tebessüm’ sloganıyla düzenlediği etkinliklerde sahne alan Grup Peraband vatandaşlara eğlenceli zaman yaşattı

Editör

Haber
Editör

 

 

 

 

İzmit Belediyesinin ‘Sokakta Müzik, Yüzde Tebessüm’ sloganıyla her hafta Çarşamba ve Cuma günleri düzenlediği ‘Sahne Senin, Müzik Senin’ etkinliklerinde bu kez Grup Peraband halkın karşısına çıktı. Sabri Yalım Parkı’nda düzenlenen mini konserde birbirinden güzel şarkıları seslendiren Peraband, vatandaşa eğlenceli anlar yaşattı. Betül Taş’ın vokalistliğini yaptığı sokak konserinde Ogün Erdal kemanını, Çetin Demirci ise klavyesini konuşturdu.

 

VATANDAŞ ÇOK EĞLENDİ

Sabri Yalım Park’ında düzenlenen etkinlikte canlı müzik keyfi yaşayan ve doyasıya eğlenen İzmitli vatandaşlar günün stresini ve yorgunluğunu attı. Birbirinden güzel şarkılarla kah duygusal anlar yaşayan kah kıpır kıpır müzikler oynama havasına giren İzmitliler moral depoladı. Temmuz ve ağustos ayları boyunca devam edecek olan ‘Müzik Sokakta, Tebessüm Yüzde’ etkinlikleriyle şehrin sokaklarında sanatın sesini yükseltecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.