Ulaşan Haber - Kocaeli

Mimar Sinan’da panayır coşkusu

Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Körfez’de her bayram öncesi düzenlenen Alışveriş Panayırı, Mimar Sinan Mahallesi’nde başladı. Başkan Söğüt de panayır alanındaydı

Editör

Haber
Editör

 

 

Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Körfez’de her bayram öncesi düzenlenen Alışveriş Panayırı, bu sene Kurban Bayramı öncesinde ilk olarak Mimar Sinan Mahallesi’nde start aldı. Petkim Park ön kısmında kurulan çadırlarda satışlar başlarken, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de panayır alanına geldi hem esnafla hem de vatandaşlarla sohbet etti.

 

ESNAFI GEZDİ, KOLAYLIKLAR DİLEDİ

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’e; Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Öztürk de eşlik etti. Her yıl olduğu gibi daha ilk günden büyük ilgi gören panayır dolayısıyla esnaflar Başkan Şener Söğüt’e teşekkür etti. Vatandaşlar da panayır dolayısıyla memnun olduklarını belirterek, her yıl devam etmesini istedi.

 

MEMNUNİYET BİZİ MUTLU ETTİ

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 9-12 Temmuz tarihleri arasında panayır günlerini devam edeceğini belirterek, esnafa işlerine kolaylıklar diledi. Bayramın Körfez’e erken geldiğini belirten Başkan Söğüt, “Esnafımızın talebi vardı bizler de bu imkanı sunmak adına her türlü desteği verdik. Görüyoruz ki esnafımız da vatandaşımız da memnun. Bu da bizleri mutlu etti” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.