Ulaşan Haber - Kocaeli

Derince’de Açılış Var

Başkan Aygün’ün Derince’ye kazandırdığıBahattin Çelik Spor Kompleksi’nin açılışı yapılıyor. Futboldan jimnastiğe, tekvandodan karateye kadar birçok branşa ev sahipliği yapacak olan spor kompleksi ile Derinceliler yeni bir tesise daha kavuşmuş olacak

Editör

Haber
Editör

 

 

Yeni Bir Tesis Daha

“Gençliğe hizmet, geleceğe yatırımdır” anlayışıyla hareket eden Başkan Aygün’ün Derince’ye kazandırdığı Bahattin Çelik Spor Kompleksi’nde açılış heyecanı var. İlçede birbirinden önemli kalıcı eserleri hizmete sunan Başkan Aygün, bu kez Fatih Mahallesi’ne yeni bir tesis daha kazandırdı. Başta çocuklar ve gençler olmak üzere tüm Derince’ye hitap edecek olan Bahattin Çelik Spor Kompleksi, Fatih Mahallesi Melikgazi Sokak No: 32 adresine inşa edildi. Merhum Derince Belediyesi Meclis Üyesi Bahattin Çelik’in adını taşıyan spor kompleksinin resmi açılışı yapılacak.

 

Futbol Okulu ve Salon Sporları

3.700 m2 proje alanına inşa edilen iki katlı sosyal tesis binasının yer aldığı komplekste kapalı futbol sahası, çok amaçlı salon, eğitim odaları, kafeterya, seyirci alanları, sporcu soyunma odaları, antrenör odaları ve hakem odası bulunuyor. Karate, tekvando, boks ve jimnastik branşlarına da ev sahipliği yapan Bahattin Çelik Spor Kompleksi’ndeki çok amaçlı salona ise karate dünyasının önde gelen isimlerinden merhum Halit Yoldaş’ın ismi verildi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ilçe gençliğine armağanı olan Bahattin Çelik Spor Kompleksi’nin açılışı 2 Temmuz Cuma günü saat 15:00’de gerçekleşecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.