Ulaşan Haber - Kocaeli

BİLNET Kocaeli’de öğretmenler kurulu toplantısı

BİLNET Okulları Kocaeli Kampüsü’nde dönem sonu öğretmenler kurulu toplantısı Genel Müdür Zehra Sağ başkanlığında gerçekleşti. Bilnet Kocaeli Kurucusu Ali Korkmaz, yeni döneme güçlenen eğitim kadrosuyla hazır olduklarını açıkladı, öğretmenlere başarı diledi.

Editör

Haber
Editör

 

TÜM BİRİMLER EKSİKSİZ KATILDI
Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan 66 okulunda 10 binin üzerinde öğrenciye eğitim veren, öğrencilerini yalnızca akademik anlamda değil, spor ve sanatta geleceğe hazırlayan Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’nde “2020-2021 Eğitim Öğretim yılı Dönem Sonu Öğretmenler Kurulu” toplantısı Bilnet Okulları Genel Müdürü Zehra Sağ başkanlığında, Genel Müdür Yardımcısı Esen Ceylan, Koordinatör Yardımcısı Buse Aykın, Eğitim-Öğretim Uygulamaları Bölüm Başkanı Özgün Çekiç’in katılımlarıyla gerçekleşti. Toplantıda Bilnet Kocaeli Kurum Müdürü Yasemin Demirkol, idareciler ve öğretmenler tam kadro hazır bulundu. Kurulda Bilnet Kocaeli Okullarının tüm kademelerinin 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında neler yaptığı tüm detaylarıyla ele alındı. Akademik çalışmalar, düzenli uygulanan sınavlar, ulusal ve uluslararası düzeyde öğrencilerin katıldığı etkinlik, yarışma, çalıştay, seminerler, alınan başarılar ile yeni eğitim öğretim yılına dair planlamalar gözden geçirildi. Tüm eğitim kadrosunun aktif paylaşımları ile değerlendirmeler yapılarak yönetici ve öğretmenler karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
KORKMAZ TEBRİK ETTİ
Pandemi döneminin zorluklarına rağmen Bilnet Okulları’nda süreç, eğitim- öğretimin her kademesinde öğrenci lehine değerlendirildiğine, pek çok alanda başarılara imza atılmasının eğitimcileri gururlandırdığına vurgu yapıldı. Genel Kurul, 2021-2022 eğitim öğretim yılı Ağustos ayının ilk günlerinde Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsünde, yine Bilnet Okulları Genel Müdürü Zehra Sağ Başkanlığında, okul yönetici ve öğretmen kadrosu ile “Sene Başı Genel Kurulu’nda” tekrar bir araya gelme temennisiyle sona erdi. Öte yandan Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Kurucusu Ali Korkmaz, toplantı sonrası Genel Müdür Zehra Sağ, Genel Müdür Yardımcısı Esen Ceylan, Bilnet Kocaeli Kurum Müdürü Yasemin Demirkol ve beraberindekilerle kampüsü gezdi. Korkmaz, Bilnet Kocaeli’nin her yıl LGS ve YKS’de elde ettiği başarıların yanında, spor ve sanatta yarışma ve etkinliklerden ödülle ayrılmalarının gurur verici olduğunu belirterek, “Güçlenen ve büyüyen kadromuzla yeni döneme de en iyi şekilde hazırlandık. Bu başarıda emeği olan idareci ve öğretmenlerimizi kutluyorum” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
BİLNET KOCAELİ ÖĞRENCİLERİ İSTEDİKLERİ OKULLARA YERLEŞTİ TED BAŞARI BURSU VERECEK BİLNET KOCAELİ YİNE FARK YARATTI: LGS-2021’DE %95 KİTLESEL BAŞARI BİLNET KOCAELİ’DE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTISI BİLNET SATRANÇ TAKIMI YİNE KÜRSÜDE BİLNET’TE, ‘BİLİM ŞENLİĞİ’ TAMAMLANDI AYŞE BEGÜM ONBAŞI’DAN BİLNET ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL MESAJ BİLİM MERKEZİ’NDE ‘’STEM ÖĞRETMEN EĞİTİMİ’’ BİLNET, KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETİYOR BİLNET KOCAELİ’YE YİNE ÖDÜL VAR GÖLCÜK DİJİTAL KÜTÜPHANESİ YANINIZDA BİLNET KOCAELİ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR BİLGİ KÖPRÜSÜ GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE “MAHREMİYET BİLİNCİ EĞİTİMİ” BİLGİ KÖPRÜSÜ KİDS’DE YAŞLILARA SAYGI HAFTASI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DEN HUZUREVİ SAKİNLERİNE SÜRPRİZ BİLNET KOCAELİ, BUZDA YİNE KÜRSÜDE DİLOVASI'NDA ÖĞRENCİLERE 10 BİN TABLET BİLENLERE SELAM OLSUN BİLNET KOCAELİ MUN, SERTİFİKALARINI ALDI BİLNET KOCAELİ’DEN 2021’E DOĞRU, GÜLÜMSETEN ETKİNLİK BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE PERSONEL EĞİTİMİ “GEBKİM MTAL’DE BİR BAŞARI HİKAYESİ YAZILMIŞ” HACI BEKTAŞ VELİ'YE ZEKA OYUNLARI HAYAT ATÖLYESİ KOCAELİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR CİNBİR, BİLNET’İ ZİYARET ETTİ BAŞİSKELELİ ÖĞRENCİLER EBA DESTEK SINIFLARI’NDAN ÇOK MEMNUN YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR! BİLNET, ‘OKULUM TEMİZ’ BELGESİNE KAVUŞTU SEDAŞ’IN “STARGATE” PROJESİNDE MEZUNİYET HEYECANI OKUMA SANATI YENİ PROJELERLE İŞ BAŞINDA