Ulaşan Haber - Kocaeli

Özel Minik Ayaklar Kreş’te Gururlandıran Ziyaret

Körfez bölgesinde faaliyetini sürdüren Minik Ayaklar Kreş ve Gündüz Bakım Evine geçtiğimiz günlerde anlamlı bir ziyaret gerçekleşti.

Editör

Haber
Editör

Özel Minik Ayaklar Kreş Ve Gündüz Bakımevinde eğitimini tamamlayarak mezun olan öğrencilerinden Avjin Beray Usanmaz  yazdığı hikaye kitabi ile  mezun olduğu Minik Ayaklar ailesini ziyaret etti.

 Hikaye kitabının minik yazarı Avjin Beray Usanmaz heyecanını mezun olduğu okul ve öğretmenleri ile paylaşmak istediğini belirtti. Ziyaretten memnuniyet ve gurur duyduklarını söyleyen kurum müdürü Nejla Pehlivan  eğitim anlayışımızın ve yapılan çalışmalarımızın olumlu sonuçlarını başarı ve azmiyle birleştiren sevgili öğrencimiz bizleri gururlandırdı fakat hiç şaşırtmadı hayal gücü son derece yüksek  bir öğrencimizdi bunu da hikayesine çok güzel yansıtmış dedi.

Minik yazar Avjin Beray ‘’Maceracı Korkuluk’’ adını verdiği hikayesini okul müdürü Nejla Pehlivana armağan etti. İkinci ve üçüncü hikayelerinin de tamamlanma aşamasında olduğunu söyleyen minik yazar aynı heyecanla yazmaya devam edeceğini belirtti.  Nejla Pehlivan diğer hikayeleri de sabırsızlıkla beklediklerini söyleyerek minik yazar Avjin Beray Usanmaz’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Erken kayıt süreçlerinin başladığını da belirten kurum müdürü Nejla Pehlivan avantajlardan yararlanmak isteyen yeni  veli adaylarının bu süreci sabırsızlıkla beklediklerini bildiklerini ve yeni dönem yeni maceralarda buluşmak üzere  öğrencilerimizi okulumuzda bekliyor olacağız dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
AHMET’İN HAYALİ GERÇEK OLDU BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE İLK DÖNEM TAMAMLANDI SÜPER AVANTAJLI ERKEN KAYIT DÖNEMİ 15 ŞUBAT’TA SONA ERECEK O YAZARIN O KİTABI İNGİLTERE'DE YARIFİNALE YÜKSELDİ ÖZEL MİNİK AYAKLAR KREŞ’TE GURURLANDIRAN ZİYARET BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DEN 2021’E MERHABA BİLNET’E İKİ ÖDÜL ODTÜ GV'DE VELİ GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE ÖĞRETMENLERE PASTALI KUTLAMA İZMİT BELEDİYESİ, AKMEŞELİ ÇOCUKLARI GÜLÜMSETTİ ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENMEYE DEVAM EDİYOR BÜYÜKŞEHİRLE EĞİTİME SANAT ARASI BİLNET 29 EKİM SATRANÇ TURNUVASINI KAZANANLAR BELLİ OLDU “YAKTIĞIN ATEŞ HİÇ SÖNMEYECEK” BİLGİ KÖPRÜSÜ ATA’SINI ANDI ELİF İLE AYDA’YA KOLİLERLE BEBEK GÖNDERDİLER BİLGİ KÖPRÜSÜ EĞİTİM KURUMLARI’NIN CUMHURİYET ÇOCUKLARI SARKUYSAN’DAN ULUSLARARASI PROJE EVVEL ZAMANIN ŞİMDİKİ ÇOCUKLARI İZMİT BELEDİYESİNDEN ANNE VE BABALARA ÇOCUK GELİŞİMİ DESTEK PROGRAMI MUCİT DÜNYASI EĞİTİMLERİ YENİDEN BAŞLADI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ, KÜÇÜK DOSTLARINI UNUTMADI GÖLCÜKLÜ ÖĞRENCİLER KORONAVİRÜS’TEN KORUMANIN RESMİNİ ÇİZDİ OBEZİTEYE ERKEN YAŞTA SAVAŞ AÇTILAR BAŞİSKELE’NİN ŞANSLI ÇOCUKLARINA ŞENLİK PROGRAMLARI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DE OKULA UYUM SÜRECİ KONUŞULDU ÇOCUKLAR BU PARKURLARI ÇOK SEVDİ BİLGİ KÖPRÜSÜ KİDS ANAOKULU’NDA COVİD 19 KONULU EĞİTİM SEMİNERİ BÜYÜKŞEHİR KONSERVATUVARI ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK BAŞARI BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞİ’NDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ