Ulaşan Haber - Kocaeli

Eriklitepe’ye Kar Yağdı

Gölcük Belediyesi Eriklitepe Tabiat Parkı’nda kar yağışı geçtiğimiz gece başladı. Sıcaklığın 0 derecelere düştüğü Gölcük’ün turizme açılan penceresi Eriklitepe, beyaza büründü. Kar yağışının önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor .

Editör

Haber
Editör

 

 

ERİKLİTEPE TABİAT PARKINDA NELER VAR?

 

Günlük ve uzun süreli tatil yapabileceğiniz bungalov tipi evleri içinde barındıran tesiste; restoran, kafe, mangal alanı, mescit, yürüyüş parkurları, oyun ve macera parkı, spor aletleri ve kamp alanı bulunuyor. İki oda, bir salon, banyo ve açık mutfaktan oluşan bungalov tipi evlerde ailenizle birlikte 4 kişi gönül rahatlığıyla kalabilir. Günübirlik olarakta tesisleri ziyaret edebilirsiniz. Korona Virüs salgını nedeniyle geçici olarak restoran ve kafe bölümü kapatılmış durumda. Eriklitepe’te kar yağışı ile birlikte büyük ilgi bekleniyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
KÜTÜPHANE HAFTASI ZİYARETLERİ BAŞİSKELE’DE MİNİK KİTAPSEVERLERE ÇOCUK KÜTÜPHANESİ İZMİT BELEDİYESİNDEN SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL EL EMEĞİ SERGİSİ İZMİT, TUNCEL KURTİZ’İ UNUTMUYOR KENTİNİ TANIYAN, KENDİNE GÜVENEN GENÇLER İÇİN BİLGİ YARIŞMASI ŞEHİR TİYATROLARI ONLİNE BULUŞTU GÖREN FOTOĞRAF ÇEKTİRİYOR ERİKLİTEPE’YE KAR YAĞDI SONBAHARIN TÜM RENKLERİ VE GÜZELLİKLERİ ERİKLİTEPE’DE KOCAELİ’DE AZERİN RÜZGâRI ESTİ İZMİTLİLER 10 KASIM’DA ATA’YI ATATÜRK EVİ'NDE ANACAK YABANCI EĞİTİMCİLER TARİHİ MEKANLARI GEZDİ OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ MANZARALI SAHİL PARKI TAMAMLANDI BAŞİSKELE EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ARIYOR İZMİTLİLER, LEVENT KIRCA'NIN ANMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU BAŞKAN ŞAYİR, ÇOCUKLARLA TİYATRODA BULUŞTU İZMİT BELEDİYESİ VEFATININ 5. SENESİNDE LEVENT KIRCA’YI ANACAK “YARAMAZ NOTALAR” AÇIK HAVA FİNALİNİ YAPTI KÖRFEZ’İ EN GÜZEL ONLAR FOTOĞRAFLADI JAZZ NİGHT İZMİTLİLERİ BÜYÜLEDİ İZMİTLİLER, İZMİT BELEDİSİYLE TARİHE YOLCULUK YAPTI VALİ YAVUZ’DAN TARİHİ CAMİLERE İNCELEME KOCAMAN, LONDRA YOLUNDA BAŞARILAR DİLEDİ KÖRFEZLİ ÇOCUKLAR HEM GÜLDÜ HEM ÖĞRENDİ OSMAN HAMDİ BEY MÜZESİ VE ESKİHİSAR KALESİ’NDE İNCELEMELER VEDAT İNCE'DEN MUHTEŞEM BİR FİLM DAHA BU KÜTÜPHANEYE İZMİTLİLERDEN TAM NOT GEBZE’DE TARİHİ SARNIÇ RESTORE EDİLİYOR İZMİT BELEDİYESİ KÜTÜPHANESİ KAPILARINI AÇIYOR ÜNLÜ KEMANCI SANAT DANIŞMANI OLDU