Ulaşan Haber - Kocaeli

Gölcük Belediyesi Tüm Ekipleriyle Sahadaydı

Gölcük Belediyesi, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında tüm ekipleriyle birlikte saha da çalışmalarına devam etti. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’de sahadan bir dakika olsun ayrılmazken, ekiplerin çalışmalarını takip etti.

Editör

Haber
Editör

İKİ ÖNEMLİ NOKTADA ASFALT YAMA ÇALIŞMASI YAPILDI

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler asfalt yama çalışması yaparken, iki önemli noktadaki sıkıntıyı da giderdi. Trafik olmayışından istifade eden ekipler; Amiral Sağlam Caddesi ve Donanma Caddesi’nin D-130 Karayolu giriş ve çıkışında asfalt yama çalışması da yaparak, yolun konforunu arttırdılar. Ayrıca; mahalle aralarında bozulan yollarda da yama çalışması yaptılar.

ÜST GEÇİDİ YENİLME ÇALIŞMASI SÜRDÜ

Gölcük Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerde; Şehit Murat İlerigelen Yaya Üst Geçidi’nin korozyonlu merdiven basamakları ve tablalarını değiştirdi. Üst geçidi boyamaya devam edildi. Ayrıca; çeşitli araçların yenileme ve bakım onarım çalışması sürdürüldü.

DEZENFEKTE VE YIKAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETTİ

Gölcük Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerde; ortak yaşam alanları, sağlık ocakları ve kamu dairelerinde dezenfekte çalışmasını sürdürdü ve pazartesi gününe hazırlık yaptı. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerde; cadde ve sokakları dezenfektanlı kuyu suyu ile yıkayıp, görsel kirlilik oluşturan atıkları kaldırdı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
ESKİ MEZBAHA BİNASINI ÖNEMLİ BİR İŞTE DEĞERLENDİRİYOR İZMEK KURSLARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR BAYRAKTAR: BELEDİYE DERİNCESPOR OLARAK HER ZAMAN YANINIZDAYIZ ŞİDDETE KARŞI TOPLUMSAL OLARAK NET BİR DURUŞ GÖSTERMEMİZ GEREKİYOR KESOB İÇİN YOĞUN ÇALIŞMA KARAMÜRSEL KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI TRAFİĞE AÇILDI BAŞİSKELE BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA YENİ OYUN PARKI KÜTÜPHANE HAFTASI GÖLCÜK'TE KUTLANDI KÜTÜPHANE HAFTASI’NDA GEBZE’DE BİR ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ÖZLÜ BAŞİSKELE’NİN İLK HALK KÜTÜPHANESİNDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ HÜRRİYET: 2022 NEDEN NİKOMEDİA YILI OLMASIN GÖLCÜK E-BELEDİYECİLİKTE BİR YENİLİĞE DAHA İMZA ATTI İZMİT BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA YÜZDE 50 EĞİTİM BURSU SAĞLADI KADIN KOOPERATİFLERİ MARMARA BÖLGE BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ POLİSAN YENİ REÇİNE ÜRETİM TESİSİNİN TEMELİNİ ATTI ELLİBEŞ, KONGRE DÖNÜŞÜ YİNE SAHADA ÇANAKKALE RUHU MÜZEDE İŞLENDİ GÖLCÜK’TE ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TÖREN BÜYÜKŞEHİR’DEN “YEREL HAYVAN KORUMA GÖREVLİSİ EĞİTİMİ” BAŞKAN BÜYÜKGÖZ ÇANAKKALE’YE UĞURLADI AKÇARAY’DA BİR SONRAKİ İSTASYON CONKBAYIRI “ÇANAKKALE ZAFERİ EŞSİZ BİR KAHRAMANLIK DESTANIDIR” BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE BAHARA MERHABA ELEKTRİKLİ ARAÇ VE BATARYA ÜRETİM TESİSİNİN PROTOKOLÜ’NDE İMZALAR ATILDI GEBZE'DE HACİZ AVUKATINI VURDULAR BÜYÜKŞEHİR’DEN “İSTİKLAL YOLUNDA ÇANAKKALE” PROGRAMI BAŞKAN AYGÜN, FATİH’TE ESNAFI ZİYARET ETTİ BAŞKAN HÜRRİYET MESAİYE TEMİZLİK İŞÇİLERİYLE BAŞLADI KÖRFEZ ŞEHİTLİĞİ ÇİÇEK AÇTI KORKMAZ: “HERKESİN FİKRİNİ ÖNEMSİYORUZ”