Bilgi Köprüsü’nde öğretmenlere PASTALI KUTLAMA

*24 Kasım Öğretmenler Günü, Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Okullarında da özel programlarla kutlandı.

Editör

Haber
Editör


 
İzmit Yenişehir Mahallesi Konak Sokak’ta çift yabancı dil eğitimi veren Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu ile aynı mahallede Arda Sokak’ta faaliyet gösteren ve verdiği eğitimi ilimize ilk taşıyan Montessori Anaokulu’ndaki kutlamalara Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz da katıldı.
KORKMAZ’DAN ÖĞRETMENLERE
SÜRPRİZ HEDİYELER
Her iki kutlamada da öğretmenlere verilen önem, sevgi ve saygı ön plandaydı. Kendisi de bir eğitimci olan Kurum Kurucusu Ali Korkmaz günün anlam ve önemini belirten konuşmalarında öğretmenlere verdiği değeri dile getirdi. Öğrencilerden Korkmaz’a da çiçek hediyesi geldi. Nezih, samimi ve sosyal mesafe kurallarına uygun buluşmalar pasta kesimiyle tamamlanırken kurumun tüm öğretmenlerine sürpriz hediyeler de verildi.
ÖĞRENCİLERİN GÖZÜNDEN ÖĞRETMENLER
Öğrencilerin gözünden öğretmenler panosu ise Montessori kutlamasına ayrı bir anlam kattı. Bu çalışma öğretmenleri ayrıca memnun etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
O YAZARIN O KİTABI İNGİLTERE'DE YARIFİNALE YÜKSELDİ ÖZEL MİNİK AYAKLAR KREŞ’TE GURURLANDIRAN ZİYARET BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DEN 2021’E MERHABA BİLNET’E İKİ ÖDÜL ODTÜ GV'DE VELİ GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE ÖĞRETMENLERE PASTALI KUTLAMA İZMİT BELEDİYESİ, AKMEŞELİ ÇOCUKLARI GÜLÜMSETTİ ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENMEYE DEVAM EDİYOR BÜYÜKŞEHİRLE EĞİTİME SANAT ARASI BİLNET 29 EKİM SATRANÇ TURNUVASINI KAZANANLAR BELLİ OLDU “YAKTIĞIN ATEŞ HİÇ SÖNMEYECEK” BİLGİ KÖPRÜSÜ ATA’SINI ANDI ELİF İLE AYDA’YA KOLİLERLE BEBEK GÖNDERDİLER BİLGİ KÖPRÜSÜ EĞİTİM KURUMLARI’NIN CUMHURİYET ÇOCUKLARI SARKUYSAN’DAN ULUSLARARASI PROJE EVVEL ZAMANIN ŞİMDİKİ ÇOCUKLARI İZMİT BELEDİYESİNDEN ANNE VE BABALARA ÇOCUK GELİŞİMİ DESTEK PROGRAMI MUCİT DÜNYASI EĞİTİMLERİ YENİDEN BAŞLADI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ, KÜÇÜK DOSTLARINI UNUTMADI GÖLCÜKLÜ ÖĞRENCİLER KORONAVİRÜS’TEN KORUMANIN RESMİNİ ÇİZDİ OBEZİTEYE ERKEN YAŞTA SAVAŞ AÇTILAR BAŞİSKELE’NİN ŞANSLI ÇOCUKLARINA ŞENLİK PROGRAMLARI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DE OKULA UYUM SÜRECİ KONUŞULDU ÇOCUKLAR BU PARKURLARI ÇOK SEVDİ BİLGİ KÖPRÜSÜ KİDS ANAOKULU’NDA COVİD 19 KONULU EĞİTİM SEMİNERİ BÜYÜKŞEHİR KONSERVATUVARI ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK BAŞARI BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞİ’NDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DE “OKULUM TEMİZ” PROJESİ SEKA PARK’TA ‘DOĞADA BİLİM’ ETKİNLİĞİ PAŞADAĞ MAHALLESİ ÇOCUKLARIN KAHKAHASIYLA ŞENLENDİ