Ulaşan Haber - Kocaeli

Sonbaharın Tüm Renkleri Ve Güzellikleri Eriklitepe’de

Sonbaharda, doğanın tüm renklerini içinde barındırarak muhteşem bir güzelliğe sahip olan Gölcük Belediyesi Eriklitepe Tabiat Parkı, şehir ve iş hayatının yorucu atmosferinden tamamen kurtulup, aileniz ve sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmenize olanak sağlıyor. Dev kayın ağaçlarının arasında bulunan Gölcük Belediyesi Eriklitepe Tabiat Parkı Tesisleri, ter temiz havası ve el değmemiş doğal güzellikleriyle siz değerli misafirlerini bekliyor.

Editör

Haber
Editör

 

 

NE GİBİ HİZMETLER VAR?

Gölcük Belediyesi’nin %100 iştiraki olan GÖLAŞ tarafından işletilen Eriklitepe Tabiat Parkı Tesisleri’nde, günlük ve uzun süreli tatil yapabileceğiniz bungalov tipi evleri bulunuyor. Ayrıca; restoran, kafe, mangal alanı, mescit, yürüyüş parkurları, oyun ve macera parkı, spor aletleri ve kamp alanı hizmeti de veriliyor. İki oda, bir salon, banyo ve açık mutfaktan oluşan bungalov tipi evlerde, ailenizle birlikte 5 kişi gönül rahatlığıyla kalabilir, mutfak araç gereçleriyle yemeğinizi, isterseniz de mangal keyfi yapabilirsiniz. Restoranın da ise; özel olarak hazırlanmış serpme kahvaltı ve leziz yemeklerden yiyebilirsiniz.

 

ÇADIRINIZI KURUP KAMP YAPABİLİRSİNİZ

Bunun yanı sıra Erikli Tepe Tabiat Parkı’nı günlük olarak da ziyaret edebilir, aileniz ve sevdiklerinizle piknik yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz, çadırınızı kurup, kamp ateşinizi de yakarak gece de konaklayabilirsiniz. Kampınızın sorunsuz geçmesi için tüm ayrıntılar düşünülmüştür.    

 

ERİKLİTEPE’YE NASIL GİDİLİR?

Şehrin keşmekeş ve gürültülü atmosferinden kurtulup, tertemiz havası ve muhteşem doğasıyla sizleri bekleyen Eriklitepe Tabiat Parkına ulaşımda çok kolay: Park; Kocaeli şehir merkezine 30 km, Gölcük merkeze ise yaklaşık olarak 12 km mesafededir. Eriklitepe Tabiat Parkı’na gitmek için Gölcük İhsaniye Mahallesi’ne ulaştığınızda ise sizi muhteşem doğal güzellikler arasında geçecek, yön tabelalarını takip ederek rahatça seyahat edebileceğiniz bir yolculuk bekliyor. Bu yolculuk bittiğinde; hayatınızda çokta görme fırsatını bulamayacağınız bir dinlence yeri olan Eriklitepe Tabiat Parkıyla buluşacak, hayallerinizi süsleyecek bir doğal güzellik ile baş başa kalacaksınız. Rezervasyon ve Ayrıntılı Bilgi için: 0 538 045 80 00

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
KÜTÜPHANE HAFTASI ZİYARETLERİ BAŞİSKELE’DE MİNİK KİTAPSEVERLERE ÇOCUK KÜTÜPHANESİ İZMİT BELEDİYESİNDEN SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL EL EMEĞİ SERGİSİ İZMİT, TUNCEL KURTİZ’İ UNUTMUYOR KENTİNİ TANIYAN, KENDİNE GÜVENEN GENÇLER İÇİN BİLGİ YARIŞMASI ŞEHİR TİYATROLARI ONLİNE BULUŞTU GÖREN FOTOĞRAF ÇEKTİRİYOR ERİKLİTEPE’YE KAR YAĞDI SONBAHARIN TÜM RENKLERİ VE GÜZELLİKLERİ ERİKLİTEPE’DE KOCAELİ’DE AZERİN RÜZGâRI ESTİ İZMİTLİLER 10 KASIM’DA ATA’YI ATATÜRK EVİ'NDE ANACAK YABANCI EĞİTİMCİLER TARİHİ MEKANLARI GEZDİ OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ MANZARALI SAHİL PARKI TAMAMLANDI BAŞİSKELE EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ARIYOR İZMİTLİLER, LEVENT KIRCA'NIN ANMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU BAŞKAN ŞAYİR, ÇOCUKLARLA TİYATRODA BULUŞTU İZMİT BELEDİYESİ VEFATININ 5. SENESİNDE LEVENT KIRCA’YI ANACAK “YARAMAZ NOTALAR” AÇIK HAVA FİNALİNİ YAPTI KÖRFEZ’İ EN GÜZEL ONLAR FOTOĞRAFLADI JAZZ NİGHT İZMİTLİLERİ BÜYÜLEDİ İZMİTLİLER, İZMİT BELEDİSİYLE TARİHE YOLCULUK YAPTI VALİ YAVUZ’DAN TARİHİ CAMİLERE İNCELEME KOCAMAN, LONDRA YOLUNDA BAŞARILAR DİLEDİ KÖRFEZLİ ÇOCUKLAR HEM GÜLDÜ HEM ÖĞRENDİ OSMAN HAMDİ BEY MÜZESİ VE ESKİHİSAR KALESİ’NDE İNCELEMELER VEDAT İNCE'DEN MUHTEŞEM BİR FİLM DAHA BU KÜTÜPHANEYE İZMİTLİLERDEN TAM NOT GEBZE’DE TARİHİ SARNIÇ RESTORE EDİLİYOR İZMİT BELEDİYESİ KÜTÜPHANESİ KAPILARINI AÇIYOR ÜNLÜ KEMANCI SANAT DANIŞMANI OLDU