Elif ile Ayda’ya kolilerle bebek gönderdiler

Bilgi Köprüsü’nün duyarlı çocukları

Editör

Haber
Editör

 

 
 İzmir’de yaşanan 6.6 şiddetindeki depremin sonrasında mucize kurtuluş haberleri çocuklardan geldi. Yaşam üçgenine küçük bedenlerini sığdırıp hayatta kalmayı başaran 3 yaşındaki Elif Perinçek (3) ile Ayda Gezgin (4) depremin sembol isimleri oldu.
 
Doğanlar Apartmanı enkazından 65 saat sonra yaralı olarak kurtarılan 3 yaşındaki Elif ile 91’inci saatte Rıza Bey Apartmanı enkazından çıkarılan 3 yaşındaki Ayda’nın tedavisi devam ediyor. Öte yandan ihtiyaçları olabileceği düşüncesiyle vatandaşlar hastaneye akın ediyor, hediye yağdırıyor.
BİLGİ KÖPRÜSÜ ÇOCUKLARI
OYUNCAK GÖNDERDİ
İzmit’te 5 ayrı kurumdan oluşan Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları’nın okul öncesi eğitim gören çocukları da bu konuya duyarsız kalmadı. Akranlarının en büyük ihtiyacının şu günlerde oyuncaklar olabileceğini düşünerek örnek bir davranış sergiledi. Montessori, Kids ve Kreş olarak çoğunluğu oyuncak bebek olmak üzere hediye kolileri hazırlandı. Ailelerin de yardımıyla hazırlanan bu koliler Elif ile Ayda’ya gönderildi. Ayrıca deprem bölgesindeki öğrencilerin ihtiyacını karşılamak için okul yönetimi de gıda ve hijyen yardımlarının yanında kırtasiye yardımında da bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
O YAZARIN O KİTABI İNGİLTERE'DE YARIFİNALE YÜKSELDİ ÖZEL MİNİK AYAKLAR KREŞ’TE GURURLANDIRAN ZİYARET BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DEN 2021’E MERHABA BİLNET’E İKİ ÖDÜL ODTÜ GV'DE VELİ GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE ÖĞRETMENLERE PASTALI KUTLAMA İZMİT BELEDİYESİ, AKMEŞELİ ÇOCUKLARI GÜLÜMSETTİ ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENMEYE DEVAM EDİYOR BÜYÜKŞEHİRLE EĞİTİME SANAT ARASI BİLNET 29 EKİM SATRANÇ TURNUVASINI KAZANANLAR BELLİ OLDU “YAKTIĞIN ATEŞ HİÇ SÖNMEYECEK” BİLGİ KÖPRÜSÜ ATA’SINI ANDI ELİF İLE AYDA’YA KOLİLERLE BEBEK GÖNDERDİLER BİLGİ KÖPRÜSÜ EĞİTİM KURUMLARI’NIN CUMHURİYET ÇOCUKLARI SARKUYSAN’DAN ULUSLARARASI PROJE EVVEL ZAMANIN ŞİMDİKİ ÇOCUKLARI İZMİT BELEDİYESİNDEN ANNE VE BABALARA ÇOCUK GELİŞİMİ DESTEK PROGRAMI MUCİT DÜNYASI EĞİTİMLERİ YENİDEN BAŞLADI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ, KÜÇÜK DOSTLARINI UNUTMADI GÖLCÜKLÜ ÖĞRENCİLER KORONAVİRÜS’TEN KORUMANIN RESMİNİ ÇİZDİ OBEZİTEYE ERKEN YAŞTA SAVAŞ AÇTILAR BAŞİSKELE’NİN ŞANSLI ÇOCUKLARINA ŞENLİK PROGRAMLARI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DE OKULA UYUM SÜRECİ KONUŞULDU ÇOCUKLAR BU PARKURLARI ÇOK SEVDİ BİLGİ KÖPRÜSÜ KİDS ANAOKULU’NDA COVİD 19 KONULU EĞİTİM SEMİNERİ BÜYÜKŞEHİR KONSERVATUVARI ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK BAŞARI BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞİ’NDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DE “OKULUM TEMİZ” PROJESİ SEKA PARK’TA ‘DOĞADA BİLİM’ ETKİNLİĞİ PAŞADAĞ MAHALLESİ ÇOCUKLARIN KAHKAHASIYLA ŞENLENDİ