Ulaşan Haber - Kocaeli

Ayak parmakları kesilmiş!

Gölcük Değirmendere’de bir can dostumuzun ayak parmakları hunharca kesildi

Editör

Haber
Editör

 

Kocaeli’nin yaşanası en güzel yerlerinden biri olan Gölcük’e bağlı Değirmendere’de Setter cinsi bir can dostumuzun ön ayak parmakları kişi ya da kişilerce hunharca ve acımasızca kesildi.

Değirmendere sahilinin adeta maskotu olan bu sevimli dostumuzu; kim ya da kimler, hangi psikolojiyle ölüme mahkum etti? Kadına, çocuğa şiddetin yanı sıra savunmasız can dostlarımıza acımasızca davrananlar elini kolunu sallayarak daha ne kadar aramızda gezecek?

Fotoğrafı çekilirken bile masumiyetini koruyan bu can dostumuz, Kandıra yolu üzerinde bulunan hayvan barınma merkezine kaldırıldı. Orada ne kadar yaşayacağı ise meçhul.

Görüşlerini aldığımız hayvan dostu Değirmendereliler, bu insanlık ayıbını yapan fail ya da faillerin bir an önce yakalanıp adalet teslim edilmesini istedi. Buradan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ve Kocaeli Emniyet Müdürlüğü sesleniyoruz. Güvenlik kamera kayıtlarını inceleyin ve bir an önce bu cani ya da canileri yakalayın.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

İbrahim güzel - 23 Ekim 2020 08:33
Bu ne acımasız lık ve vicdansız lık bunu yapanlar da hiç Allah korkusu yokmu bu vahşeti hayvanlar a yapan insanlara da yapar onun için bu vahşeti yapanların bulunması için kolluk kuvvetlerinin bu işi bir önce güvenlik kameralarını incelemeye alıp bu canilerin cezasını çekmeleri gerekir ki böyle bir durum tekrar yaşanmasın.
Savaş korucu - 22 Ekim 2020 17:02
Nasıl bi allahsiz nasıl bi kıymaksızın işidir bu????