Ulaşan Haber - Kocaeli

Kültür Tepesi’nin parkeleri yenilendi

İzmit Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan Kültür Tepesi 2. Etap’a, İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından bakım ve onarım çalışmaları yapıldı

Editör

Haber
Editör

 

 

 

Merkez ve kırsal kesimlerdeki park, bahçe, kültürel alanlar gibi birçok yerin bakım çalışmalarına ara vermeden devam eden İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından, Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan Kültür Tepesi 2. Etap’taki, eskiyen, kırılan ve deforme olan zemine döşenmiş ahşaplar söküldü. Bu çalışma kapsamında İzmit Belediyesi, sökülen ahşapları geri dönüştürerek hem çevreye hem de ekonomiye katkı sağlıyor.

 

BAKIM VE ONARIMA DEVAM

 

Zamanla ve mevsimsel şartlar sebebiyle hasara uğrayan alanların tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştiren İzmit Belediyesi ekiplerinin yeni durağı Kültür Tepesi 2. Etap oldu. Kültür tepesindeki parkeleri söküp sert zemin tamiratı yaptıktan sonra boş kalan zemine kompozit deck döşeme yapan ekipler, alanı güzelleştirmeye devam ediyor. 400 metrekarelik alandaki yenileme ile vatandaşlara hem daha sağlıklı ve temiz bir ortam hem de görsel bir güzellik sağlandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.