Ulaşan Haber - Kocaeli

Başkan Özlü Döngel Vadisi Mesire Alanında

Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü hafta sonu sabah yürüyüşlerini yeni projesi Döngel Mesire Alanı’nda sürdürmeye devam ediyor. Başkan Özlü birçok kanaat önderi ve spor eğitmenleri ile gerçekleştirdiği yürüyüşlere önceki gün AK Parti Başiskele İlçe teşkilatının yeni yönetimi ve meclis üyelerini de ekledi.

Editör

Haber
Editör

 

 

Başkan Özlü’nün seçim beyannamesinde vaat ettiği projelerden “Döngel Vadisi Mesire Alanı”nı bu sefer de Başiskele Belediyesi meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Teşkilatının yeni yöneticileri ile birlikte yerinde inceledi.

 

Sonbaharın gelmesiyle yaprakların döküldüğü ve çok güzel manzaralara ev sahipliği yapan Başiskele’de kısa sürede tamamlanan ve ufak tefek işlerin kaldığı Döngel Vadisi Mesire Alanında keyifli bir yürüyüş daha gerçekleştirildi. Maske ve hijyen kurallarına uyularak gerçekleşen yürüyüş sosyal mesafe kuralları çerçevesinde tamamlandı. Havaların da soğumaya başlamasıyla birlikte sonbaharın tadını çıkaran yürüyüş ekibi, tertemiz havada sağlık için spor yapmış oldu. Başkan Özlü aynı zamanda AK Parti Başiskele ilçe teşkilatının yenilenen tüm üyeleri ile hem tanışma hem istişare hem de bir araya gelme fırsatı buldu. Yerinde projeyi inceleyen ve güzel havanın tadını çıkaran ekip etkinlikten son derece memnun kaldı.  

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.