Ulaşan Haber - Kocaeli

Başiskele’nin Çocukları Çok Şanslı

Başiskele Belediyesi okullardan uzun süredir uzak kalan çocukları unutmuyor ve her akşam etkinlik düzenlemeye devam ediyor.

Editör

Haber
Editör

 

 Bu kapsamda önceki akşam Başiskele Sahili’nde hem çocuklara Nasrettin Hoca, Karagöz ve Hacivat gösterileri hem de eğlenceli atletizm etkinliği gerçekleştirdi. Aynı anda iki çocuk etkinliği olan akşamda çocuklar bir programdan bir diğerine neşeyle koştu.

 

“MAHALLEMDE ŞENLİK VAR”

 

Başiskele Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Mahallemde Şenlik Var programının dün ki ayağı da Başiskele Sahili helikopter pisti yanında gerçekleşti. Yine her zamanki gibi çocuklardan çok büyük beğeni toplayan şenliğe çocukların ilgisi yoğundu. Tavşan maskotuyla hediye ve balonların dağıtıldığı, birbirinden güzel ve eğitici parodilerin yer aldığı şenlik tüm ailelerden de tam not aldı.

 

“EĞLENCELİ ATLETİZM”

 

Yine aynı gün içerisinde Başiskele Sahili Mitza Cafe önündeki yeşil alanda  gerçekleşen Eğlenceli Atletizm etkinliğinde de Gençlik ve Spor hizmetleri müdürlüğünden spor eğitmenlerinin düzenlediği spor yarış ve etkinlikleri gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan tüm çocuklara da katılım belgesi verildi. Çocuklar hem spor ve müzikle eğlendi hem de şenlikle inanılmaz eğlenceli bir vakit geçirdi. Çalışanların da tüm tedbir ve önemleri taviz vermeden gerçekleştirdiği etkinlik izleyenlerden tam not aldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
BİLGİ KÖPRÜSÜ EĞİTİM KURUMLARI’NIN CUMHURİYET ÇOCUKLARI SARKUYSAN’DAN ULUSLARARASI PROJE EVVEL ZAMANIN ŞİMDİKİ ÇOCUKLARI İZMİT BELEDİYESİNDEN ANNE VE BABALARA ÇOCUK GELİŞİMİ DESTEK PROGRAMI MUCİT DÜNYASI EĞİTİMLERİ YENİDEN BAŞLADI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ, KÜÇÜK DOSTLARINI UNUTMADI GÖLCÜKLÜ ÖĞRENCİLER KORONAVİRÜS’TEN KORUMANIN RESMİNİ ÇİZDİ OBEZİTEYE ERKEN YAŞTA SAVAŞ AÇTILAR BAŞİSKELE’NİN ŞANSLI ÇOCUKLARINA ŞENLİK PROGRAMLARI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DE OKULA UYUM SÜRECİ KONUŞULDU ÇOCUKLAR BU PARKURLARI ÇOK SEVDİ BİLGİ KÖPRÜSÜ KİDS ANAOKULU’NDA COVİD 19 KONULU EĞİTİM SEMİNERİ BÜYÜKŞEHİR KONSERVATUVARI ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK BAŞARI BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞİ’NDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DE “OKULUM TEMİZ” PROJESİ SEKA PARK’TA ‘DOĞADA BİLİM’ ETKİNLİĞİ PAŞADAĞ MAHALLESİ ÇOCUKLARIN KAHKAHASIYLA ŞENLENDİ OKUL ÖNCESİ KURUMLARINA COVİD-19 EĞİTİMİ BAŞİSKELE’NİN ÇOCUKLARI ÇOK ŞANSLI ÇOCUKLAR MUTLU, AİLELER MUTLU BAŞİSKELE'DE KAHKAHALI GÜNLER... “YARAMAZ NOTALAR” ÇOCUKLAR İÇİN GELİYOR GÖLCÜKLÜ ÇOCUKLAR ALKIŞI HAK ETTİ BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE YENİ GURUR TABLOSU ÇOCUKLAR GELENEKSEL OYUNLARLA SPOR YAPIYOR ÖZEL ÖĞRENCİLER, EĞİTİME TEDBİRLİ BAŞLIYOR GELECEĞE HAMLE SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI ÖZEL YAHYA KAPTAN KOLEJİ’NİN LGS BAŞARISI ÖZEL KALE OKULLARI YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIR! ÇOCUKLARIN ÇÖMLEK DENEYİMİ