Ulaşan Haber - Kocaeli

Özel Kale Okulları yeni eğitim-öğretim yılına hazır!

17 Ağustos'tan sonra yüz yüze eğitime başlayacak olan Özel Kale Okulları gerekli tedbirleri alarak, yeni eğitim ve öğretim yılına hazır.

Editör

Haber
Editör

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un "31 Ağustos'ta okulları açacağız" açıklamasından sonra özel okullar "Okul sokaktan güvenlidir" sloganı ile öğrenci ve velileri okullarına davet ettiler.

Özel Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak yaptığı açıklamada "Pandemi sürecinde öğrencilerimiz için uzaktan eğitim, online sınav ve bilgi yarışması gibi etkinlikler yaptık. Fakat yine de bizim düşüncemiz hiçbir model yüz yüze eğitimin yerini alamaz. Okullar ilan edilen tarihte açıldığında görülecek ki Özel Kale Okulları, Sağlık Bilim Kurulu'nun standartlarına göre tüm okullarını hazır halde tutacak. Okullarımız sosyal mesafe kurallarına uygun ve hijyen ile temizliği en üst seviyededir.

Bir çocuğa ailesinden sonra en çok sahip çıkacak kişi öğretmenidir. Biz öğrencilerimize 17 Ağustos'ta kapılarımızı açacak ve onlara normalleşme adımında sahip çıkacağız. Okul sokaktan güvenlidir'' dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
SARKUYSAN’DAN ULUSLARARASI PROJE EVVEL ZAMANIN ŞİMDİKİ ÇOCUKLARI İZMİT BELEDİYESİNDEN ANNE VE BABALARA ÇOCUK GELİŞİMİ DESTEK PROGRAMI MUCİT DÜNYASI EĞİTİMLERİ YENİDEN BAŞLADI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ, KÜÇÜK DOSTLARINI UNUTMADI GÖLCÜKLÜ ÖĞRENCİLER KORONAVİRÜS’TEN KORUMANIN RESMİNİ ÇİZDİ OBEZİTEYE ERKEN YAŞTA SAVAŞ AÇTILAR BAŞİSKELE’NİN ŞANSLI ÇOCUKLARINA ŞENLİK PROGRAMLARI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DE OKULA UYUM SÜRECİ KONUŞULDU ÇOCUKLAR BU PARKURLARI ÇOK SEVDİ BİLGİ KÖPRÜSÜ KİDS ANAOKULU’NDA COVİD 19 KONULU EĞİTİM SEMİNERİ BÜYÜKŞEHİR KONSERVATUVARI ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK BAŞARI BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞİ’NDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DE “OKULUM TEMİZ” PROJESİ SEKA PARK’TA ‘DOĞADA BİLİM’ ETKİNLİĞİ PAŞADAĞ MAHALLESİ ÇOCUKLARIN KAHKAHASIYLA ŞENLENDİ OKUL ÖNCESİ KURUMLARINA COVİD-19 EĞİTİMİ BAŞİSKELE’NİN ÇOCUKLARI ÇOK ŞANSLI ÇOCUKLAR MUTLU, AİLELER MUTLU BAŞİSKELE'DE KAHKAHALI GÜNLER... “YARAMAZ NOTALAR” ÇOCUKLAR İÇİN GELİYOR GÖLCÜKLÜ ÇOCUKLAR ALKIŞI HAK ETTİ BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE YENİ GURUR TABLOSU ÇOCUKLAR GELENEKSEL OYUNLARLA SPOR YAPIYOR ÖZEL ÖĞRENCİLER, EĞİTİME TEDBİRLİ BAŞLIYOR GELECEĞE HAMLE SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI ÖZEL YAHYA KAPTAN KOLEJİ’NİN LGS BAŞARISI ÖZEL KALE OKULLARI YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIR! ÇOCUKLARIN ÇÖMLEK DENEYİMİ ŞARTLAR DEĞİŞSE DE, SONUÇ DEĞİŞMEDİ: