Ulaşan Haber - Kocaeli
bilgi köp.

Bakan Kurum'dan 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

İl Koordinasyon toplantısı çerçevesinde İlimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, toplantılarının ardından Vali Seddar Yavuz’u makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Editör

Haber
Editör

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Valilik binası önünde Vali Seddar Yavuz, Vali Yardımcıları Dursun Balaban, Nihat Kaynar, Dr. Osman Abdullah Günaydın, Ali Ada ve Suat Yıldız tarafından karşılandı.

Makam ziyareti öncesi Valilik şeref defterini imzalayan Bakan Kurum daha sonra makama geçerek Vali Seddar Yavuz ile birlikte bir süre görüşme gerçekleştirdi.

Sayın Bakana ziyaretlerinde; Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır, Cemil Yaman, İlyas Şeker, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ile Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Mehmet Ali Kahraman eşlik ettiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.