Ulaşan Haber - Kocaeli

Karamürsel’de özel ziyaretler

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın, önceki gün Karamürsel’e gerçekleştirdiği ziyarette AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Sait Mete’nin evsahipliğindeki teşkilat programlarına da katıldı.

Editör

Haber
Editör

ÖZEL PROGRAM YAPTILAR

Karamürsel’de hafta içinde özel bir gün yaşandı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın, ilçeyi kuzey ve güney olarak ikiye ayıran D-130 karayolunun Karamürsel geçişinde yapımı başlayan köprülü kavşak inşaatını ziyaret ederek, Şubat-2021 tarihinde bu çalışmanın biterek ilçenin her iki yakasının da artık kavuşacağını açıkladı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve çok sayıda yöneticinin de yer aldığı bu programdan sonra Karamürsel’de esnaf ve vatandaşlarla buluşma gerçekleşti. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ile Büyükşehir Başkanı Tahir Büyükakın, daha sonra AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Sait Mete ile yönetimini ilçe başkanlığında ziyaret etti.
GÖNÜL KÖPRÜLERİNİ TEŞKİLATIMIZLA KURUYORUZ
Karamürsel’e özel ilgi gösteren Ellibeş ile Büyükakın, İlçe Başkanlığının belirlediği program kapsamında istişare heyeti üyeleriyle, partiye emek vermiş isimleri de ziyaret etti. Başkan Ellibeş, Karamürsel’in Kocaeli’nin nadide ilçelerinden biri olduğunu belirterek, “Kocaeli’nin her ilçesi, her köşesi güzel. Güzel memleketimiz her zaman en güzel hizmetleri hak ediyor. 18 yıldır bu fırsatı bize sunan milletimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Körfez’in iki yakasını birleştiren Osmangazi Köprüsü gibi, bugün inşası yeniden başlayan köprülü kavşak da güzel ilçemize değer katacak, hayatı kolaylaştıracak, iki yakasını buluşturacaktır. Elbette vatandaşlarımızla aramızdaki en önemli köpürüyü de teşkilatımızın çok değerli üyeleri sağlıyor. Geçmişten bugüne, partimize ve milletimize hizmet etmiş değerli üyelerimize minnettarız. Halkımız AK Parti belediyeciliğinin farkını görüyor ve takdir ediyor. Mayasında hizmet aşkı olan AK Parti, daima ilk günkü heyecanla bu farkını devam ettirecektir” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
POLİSAN, NOTUNU “B” SEVİYESİNE YÜKSELTTİ DONANMA İLKOKULU’NDA OKUMA COŞKUSU “BASIN ONUR GÜNÜ ULUSAL ÇAPTA KUTLANMALI” İ NAZIM HİKMET’İ ŞARKI VE ŞİİRLERLE ANDILAR BÜYÜKŞEHİR’İN AKADEMİ LİSELERİNE GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ BAŞKAN SEZER'DEN MESAJ 2021, GÖLCÜK’TE SPOR YATIRIM YILI OLDU SANATIN BULUŞMA NOKTASI TARİHİ GAR BİNASI YENİ KÜTÜPHANELERDE SONA DOĞRU SAATLERİN UZATILMASI KÜTÜPHANELERE İLGİYİ ARTIRDI BAŞKAN BÜYÜKAKIN’I KUPALARIYLA ZİYARET ETTİLER A TAKIMI, PAKİZE TEYZENİN YARDIMINA KOŞTU ONUR OKYAY, ADAYLIĞINI AÇIKLADI ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NE ÖZEL DOĞA TURU POLİSAN HOLDİNG’DEN LİSE ÖĞRENCİLERİNE İLHAM VEREN BULUŞMA! VALİ YAVUZ, ÖĞRENCİ SERVİSİNİN KAZA YAPTIĞI ALANA GİDEREK, YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GÖLCÜK’TE TÖRENLE ANILDI KOİDER KADINLARI ATA’NIN HUZURUNDA BAŞKAN BÜYÜKAKIN, ‘’BOŞA GEÇİRECEK BİR DAKİKAMIZ BİLE YOK’’ GÖLCÜKLÜ GÜMÜŞHANELİLER BU KAHVALTIDA BULUŞTU CUMHURİYET KUTLAMALARINDA FUNDA ARAR’LA GÖRKEMLİ FİNAL CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU FENER ALAYIYLA DEVAM ETTİ GRUP YİRMİ7 ŞARKILARIYLA DEĞİRMENDERE’Yİ SALLADI DUMAN HAYRANLARI, KONSER ALANINI ŞİMDİDEN DOLDURDU BAŞİSKELE’DE BÜYÜK BAYRAM COŞKUSU GÖLCÜK'TE CUMHURİYETİN 98.YIL COŞKUSU KÖRFEZ’DE CUMHURİYET COŞKUSU BAŞİSKELE CUMHURİYET KONSERİ İLE 29 EKİM'İ COŞKUYLA KUTLADI CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI BAŞKAN SEZER: GÖLCÜK'E DEĞER KATACAK BİR HAYALİMİZ DAHA GERÇEK OLUYOR