Ulaşan Haber - Kocaeli
bilgi köp.

İbrahim Kalın açıkladı...

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Ramazan Bayramı'nda alınacak önlemlerde önümüzdeki bir haftalık süreçte ortaya çıkan tablonun etkili olacağını belirterek, "Birçok önlem alınması kuvvetle muhtemel" dedi.

Editör

Haber
Editör

 

 

 

 

Türkiye'deki koronavirüs salgınında Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı uygulanıp uygulanmayacağı en çok merak edilen konulardan biriyken Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, önümüzdeki haftada ortaya çıkacak tablonun alınacak kararlarda etkili olacağını söyledi. Kalın, YouTube'da bir yayına katılıp gerçekletirdiği açıklamada özetle şunları kaydetti: 

BİR HAFTALIK TABLO ÖNEMLİ!

"Koronavirüs sonrası dönemin yeni normal olduğunu aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor. Tedbirlerle yaşamaya dikkat edeceğiz. Maskesiz çıkmamaya, sosyal mesafeyi korumaya özen göstermeliyiz. Ramazan Bayramı'na kadar önümüzde bir haftalık bir süreç var. Bu bir haftalık süreçte önümüze gelen tablo alacağımız kararlar bakımından önemli olacak. Ramazan Bayramı'nda da koronavirüs tedbirleri kapsamında birçok önlem alınması kuvvetle muhtemel"

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Döngelli fuat - 18 Mayıs 2020 03:27
Yasaklansın