Ulaşan Haber - Kocaeli
bilgi köp.

Gölcük Belediyesi Berber ve Kuaförleri Dezenfekte Etti

Gölcük Belediyesi, 11 Mayıs Pazartesi günü açılacak kuaför ve berber salonları için dezenfekte çalışması yaptı.

Editör

Haber
Editör

 

 

 

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in talimatları doğrultusunda, Gölcük Berber ve Kuaförler Odası ile organize bir şekilde yapılan çalışma Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirildi. İlçe genelinde 5 ayrı ekibin yaptığı dezenfeksiyon çalışmasında, odaya kayıtlı 270 kuaför ve berber salonu yer aldı.

 

“PAZARTESİ GÜNÜNE HAZIRLIK YAPIYORUZ”

 

Çalışmaları yakından takip eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada: “Korona Virüs ile mücadele de yeni bir döneme giriyoruz. Kuaför ve berber esnaflarımızda bir dizi kural ve kaide ile 11 Mayıs Pazartesi günü çalışmaya başlayacaklar. Hemşehrilerimizin güvenle hizmet alabilmesi için, Gölcük Belediyesi olarak, Gölcük Berber ve Kuaförler Odası ile organize bir şekilde tüm berber ve kuaför salonlarımızı dezenfekte ederek pazartesi gününe hazırlık yaptık” dedi.

 

“PÜLVERİZATÖR POMPASI VE EKİPMAN DAĞITACAĞIZ”

 

Başkan Sezer açıklamasının devamında ise: “Dezenfektasyonun her gün, gerektiğinde günde birkaç defa yapılması için Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından gerekli eğitim ile birlikte pülverizatör pompası, dezenfektan sıvısı ve ekipman dağıtımı da yapacağız. Biz tüm önlemlerin alınması için gerekli çalışmayı yapmaya devam edeceğiz. Virüsle mücadele de alınan önlemler sayesinde önemli bir yol kat etti. Kural ve kaidelere harfiyen uymaya devam etmemiz gerekiyor. Öncelikle maske takmalıyız ve sosyal mesafe kuralına uymalıyız. Tedbiri hiçbir şekilde elden bırakmamalıyız” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

EFE SÜĞÜT - 10 Mayıs 2020 00:19
Yeni tasarımınız çok hoş olmuş
NECMETTİN ALABAY - 10 Mayıs 2020 00:19
Yeni tasarımınız çok hoş olmuş
ESENGÜL GÜNDEBAHAR - 10 Mayıs 2020 00:19
Yeni tasarımınız çok hoş olmuş
ERDİNÇ TAŞÇI - 10 Mayıs 2020 00:19
Yeni tasarımınız çok hoş olmuş
MAZLUM TURHAN - 10 Mayıs 2020 00:19
Yeni tasarımınız çok hoş olmuş