Ulaşan Haber - Kocaeli
bilgi köp.

Başiskele’ye Yeni Parke Yollar

Başiskele Belediyesi, ilçe genelinde bozulan yollarda bakım ve onarım çalışmasına devam ederken kente yeni parke yollar da kazandırıyor.

Editör

Haber
Editör

 

 

 

Başiskele’de bir yandan Koronavirüs salgını ile mücadele eden Başiskele Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte yaya ve araç trafiğinin de az olmasını fırsat bilerek yollarda yol bakım ve onarım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken bir yandan da ilçeye yeni parke yollar kazandırıyor. Yapılan çalışmalar ile zaman içinde doğal nedenlerden ve alt yapı çalışmaları nedeni ile bozulan yollar daha konforlu hale getiriliyor.

 

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalar kapsamında Barbaros Mahallesi Gürpınar Sokak ve Evkaf Sokak’ta parke yol çalışması, Aydınkent Mahallesi 11.Ada 12.Blok ve Fatih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde parke tamiri, Karşıyaka Mahallesi Latife Hanım Caddesi, Ovacık_Mahallesi Çuhane Caddesi ve Paşadağ Mahallesi Yarışalan Caddesin’nde asfalt yama çalışması gerçekleştirdi.

 

Ekipler ayrıca Altınkent Mahallesi 29 Ekim Caddesi Cemiyet Sokak, Döngel Mahallesi Mümin Sokak ve Yeşilkent Mahallesi Yahya Kemal Sokak’ta yol reglaji ve tüenen serimi yaparak yeni parke yollar için hazırlık yapmaya devam ediyor.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

YURDAGÜL AKKAN - 10 Mayıs 2020 00:19
Yeni tasarımınız çok hoş olmuş
MERVE ÇEÇEN - 10 Mayıs 2020 00:19
Yeni tasarımınız çok hoş olmuş