Ulaşan Haber - Kocaeli
bilgi köp.

Başiskele’nin Ulaşımı İçin Özlü’den Omuz Omuza Çözüm

Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıda ilçenin önemli sorunu olan ulaşım konusunu, ‘omuz omuza’ çalışarak ‘birlikte’ çözeceklerini söyledi.

 

 

İlimizin yıldızı parlayan ve en gözde ilçelerinden biri olan Başiskele’de her yıl artan nüfus nedeniyle ulaşım konusu son zamanlarda ilçenin en büyük problemleri arasında dikkat çekiyor.  Bu konuya büyük önem veren ve daha önce Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Park Genel Müdürlüğü de yapan Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü, omuz omuza bir çözüm için Başiskele’de hizmet veren Minibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi başkanlarıyla bir araya geldi.

 

ULAŞIMDA TECRÜBELİ BAŞKAN

 

Başiskele Belediyesi Ana Hizmet Binası’nda gerçekleşen ve Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürü Övünç Yılmaz’ın da katılım sağladığı toplantıda adeta Başiskele’deki ulaşım tüm detaylarıyla masaya yatırıldı. Toplantıda ulaşım konusundaki tecrübesini katarak adeta çözümler sunan Başkan Özlü; Vatandaşlarının ulaşım konusundaki yoğun talepleri ve kentin daha iyi daha kaliteli bir ulaşıma sahip olması için deyim yerindeyse kolları sıvadıklarını söyledi.

 

KALİTE VE MEMNUNİYET ÖNEMLİ

 

Başiskele’de yıllardır çözüm bekleyen bu önemli konu başkan Özlü’nün girişimleri sonucu olumlu neticeye yaklaşmaya başladı. Oldukça verimli ve başarılı geçen toplantı sonrası değerlendirme yapan Özlü, “İlçemiz ulaşımının daha iyi daha kaliteli olması ve vatandaşlarımızın memnuniyeti için Başiskele’de hizmet veren Minibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi başkanlarıyla omuz omuza verdik hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.