23 Ocak 2020 Perşembe

Baltürk Otel yeniliklerini Ercan Yamen ile paylaştı

İl Kültür ve Turizm Müdür vekili Ercan Yamen’i, Baltürk Otel yönetimi ziyaret etti. Sohbette yenilenen otelin tanıtımı yapıldı

 

Baltürk Otellerinin yönetim kurulu üyesi ve Online Pazarlama Müdürü Aybars Balcı ile Baltürk Otelleri Satış Direktörü Gülden Al, İl Kültür ve Turizm Müdür vekili Ercan Yemen’i yerinde ziyaret ederek yenilenen otel hakkında bilgiler verdi. Samimi buluşmada Aybars Balcı şöyle konuştu:

 

KALİTEMİZİ ARTTIRDIK

“İzmit Otogar mevkiindeki Baltürk Otelimiz 1+1 ev tipi 50 metrekarelik süit odalarıyla yenilenmiş durumdadır.  Restoranları, lobi ve kahvaltı salonunu hem dekoratif  hem de hizmet anlayışı olarak geliştirdik.  Bünyesinde barındırdığı 3 çeşit farklı mutfak kültürlerini yansıtan Ehli-Keyf, Fava ve SushiCo restoranlarıyla da misafirlerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi daha da arttırmış olduk” dedi.

KAPSAMLI YENİLİK

Gülden Al ise ilave olarak şu bilgileri aktardı: “ Baltürk ailesi olarak yine Baltürk House Otel İzmit ve Baltürk Sakarya Otelleri kapsamlı bir renovasyondan geçmiş olup; lobisi, odaları hem görsel hem de sunduğu imkânlar bakımından gelişmiş ve yenilenmiştir. Ayrıntılı olarak www.balturkotel.com web sitesi adresinde de bu yenilikleri inceleyebilirsiniz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

Kocaeli Ulaşan Haber Gazetesi

Adres: İZMİT - KOCAELİ

Tel: (0 532) 548 88 40

https://www.metropoltr.com/ https://www.maxicasinotr.com/