Ulaşan Haber - Kocaeli
bilgi köp.

Söğüt,”En Önemli Yatırım, Eğitime Yapılandır”

2019-2020 eğitim öğretim yılı 3 aylık tatilin ardından başladı. Körfez’de resmi açılış töreni ise Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün katılımıyla, Fatih İlkokulu’nda gerçekleştirildi.

Okul bahçesinde gerçekleşen törene; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ve çok sayıda veli katıldı.

BAŞARILAR DİLEDİ
Düzenlenen törende konuşan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt; “Değerli Öğretmen arkadaşlarım, sevgili öğrenciler, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştiren kıymetli öğretmenler ve saygıdeğer veliler; yeni bir eğitim yılının ilk haftasında sizlerle birlikte olmanın gururu içerisindeyim. 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, eğitim camiamız ve velilerimiz açısından verimli bir yıl olarak geçmesini temenni ediyorum” dedi.

BAŞKAN SÖĞÜT; “SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Söğüt konuşmasına şu sözlerle devam etti, “Biz her yıl düzenli olarak bütün okullarımızın fiziki ihtiyaçlarını, elimizdeki imkânları sonuna kadar kullanarak karşılıyoruz. Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüzle beraber okullarımızın daha iyi şartlara ulaşması için çalışmaya devam edeceğiz. Körfez Belediyesi olarak; spor akademilerimizi, bilgi evi ve kültür yaşam merkezimizi çocuklarımızın hizmetine sunuyoruz. Körfez’de tüm çocuklarımız başarılı olsunlar, hepsi geleceğe en güzel şekilde hazırlansınlar diye çalışıyoruz. “En önemli yatırım, eğitime yapılandır” şuuruyla, yatırımlarımızı ilim için, çocuklarımız ve gençlerimiz için yapıyoruz. Eğitim hayatında tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
HAZİRAN AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAYRAM ÖNCESİ YATACAK MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA... GENÇLERİN İSTEDİĞİ KİTAPLAR EVLERİNE KADAR GELİYOR BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE EĞİTİM ONLİNE SİSTEMLE DEVAM EDİYOR BAŞKAN BÜYÜKAKIN ‘’BİZİM DAVAMIZ MEMLEKETE HİZMET DAVASIDIR’’ UZAKTAN EĞİTİM 31 MAYIS'A KADAR DEVAM EDECEK BİLNET KOCAELİ YERLEŞKESİ, DEZENFEKTAN DA ÜRETİYOR BİLNET, İLK MASKELERİ TESLİM ETTİ SAĞLIKÇILARA BİR DESTEK DE BİLNET KOCAELİ’DEN GELDİ ÖĞRETMENLERE ‘SIFIR ATIK’ EĞİTİMİ VERİLDİ DOĞAL GÜZELLİKLERİMİZİ MERKEZ ALACAĞIZ BAŞKAN SEZER ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ KOLTUĞUNU ÖZEL ÖĞRENCİLERE BIRAKTI! ÖĞRETMENLERİN VERDİĞİ 10 GÜNLÜK SÜRE DOLDU. KâĞIT MÜZESİ VE BİLİM MERKEZİ BİLGİEVLERİNİ AĞIRLIYOR KARTEPE’DE İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI SÖĞÜT,”EN ÖNEMLİ YATIRIM, EĞİTİME YAPILANDIR” BİLGİEVLERİ KAYITLARINA YOĞUN İLGİ OFİSTE KİTAP VAR! BAŞİSKELE ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ VELİLERİN İLGİ ODAĞI BİLNET’Lİ KOCAELİ 1.Sİ, BİLKENT HUKUK’A GİTTİ UĞUR OKULLARI BAŞKAN ÖZLÜ'YÜ ZİYARET ETTİ KO-MEK ÖĞRETMEKLE YETİNMEZ KÖRFEZ’DE ÇEVRECİ OKULLARA ÖDÜL İZMİT’İN 17 YILLIK TECRÜBEYE SAHİP MARKASI BİR YIL PARA BİRİKTİRDİ BAVULUNU KİTAP İLE DOLDURDU ODTÜ KYÖD-KYÖV'DE ÖĞRETMEN ATÖLYE ÇALIŞMALARI GEBE OKULUNDA EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ERCAN YAMEN ÜNİVERSİTELİLERLE BULUŞTU ÖZEL BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’NİN 8 MART DUYARLILIĞI